27.08.2017 Гала вечір у НУ “Львівська політехніка”. Відкриття виставки до 50-ліття створення СКУ.

Світовий Конґрес Українців (СКУ) є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в своєму складі українські організації із 34 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 14 країн. Заснований у 1967 р., СКУ був визнаний у 2003 р. неурядовою організацією у Економічній та соціальній раді Організації Об’єднаних Націй зі спеціальним консультативним статусом.

Світовий Конґрес Українців (СКУ) разом із своїм партнером, Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» запрошують Вас взяти активну участь у висвітленні запланованих заходів, котрі відбудуться 27-29 серпня 2017 р. у Львові з нагоди 50-ліття СКУ.